• BALJA - proszek do prania pieluch wielorazowych 1,8kg

39.50
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Dostępność Średnia dostępność

Proszek do pieluszek wielorazowych musi spełniać odpowiednie wymagania. Nie za mało substancji wybielających, odpowiednia ilość zmiękczaczy, aby poradzić sobie zarówno z zabrudzeniami z początku pieluchowej przygody, jak i z późniejszych miesięcy. To taki proszek, który nie podrażni najdelikatniejszej skóry noworodka, tak przecież wrażliwej na wszelkie mocniejsze substancje.

Ten proszek to wynik wielu miesięcy prób, niezliczonych testów i kilkunastu zadowolonych mam, które wraz ze swoimi pociechami, pomagały doprowadzić formułę do perfekcji. Tak aby proszek łatwo się wypłukiwał, dobrze dopierał plamy i pozostawał po sobie zapach świeżości, chociaż nie dodano do niego ani grama substancji zapachowych.

Dodatkową zaletą proszku jest to, że dzięki zastosowanym składnikom może być on używany również do prania jasnych i białych (nie tylko) dziecięcych ubranek, które będą miękkie i przyjemnie delikatne w dotyku.

Proszek ten będzie odpowiedzią na poszukiwania proszku do pieluch w duchu less waste. Opakowanie to wyłącznie karton - pochodzący z recyklingu i w całości nadający się do ponownego przetworzenia. Dozowanie ułatwi specjalna kartonowa miarka. Wystarczy samodzielnie złożyć ją po otwarciu opakowania. Dzięki temu nie trzeba produkować kolejnej plastikowej miarki, ale wciąż możemy użyć idealnej ilości proszku.

Proszek to kompozycja substancji roślinnych i mineralnych, bez użycia produktów odzwierzęcych. Nie był również, jak wszystkie produkty BALJA, testowany na zwierzętach.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ STWORZONO I WYPRODUKOWANO W POLSCE.

Masa netto: 1,8 kg

 

Skład:

>30% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu, TAED), siarczan sodu, węglan sodu, chlorek sodu, cytrynian sodu, <5% anionowe środki powierzchniowo-czynne (sól sodowa siarczanu alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego)*, <5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne (alkoksylat alkoholu laurylowego)*, karboksymetyloceluloza*, karboksymetyloinulina*.
* składnik pochodzenia roślinnego.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.