• Czas i rodzaj dostawy oraz formy płatności

CZAS DOSTAWY
Nasze ptaszki dokładają wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało skompletowane i nadane najszybciej jak to możliwe, bo wiemy jak bardzo chcesz przymierzyć już nasze produkty na swojego małego człowieka. Maksymalny czas od otrzymania przez nas Twojego opłaconego zamówienia do jego nadania to 3 dni robocze dla większości produktów oferowanych w naszym sklepie. Przy niektórych produktach ten czas może być trochę dłuższy (maksymalnie 7 dni roboczych). Czas dostawy od momentu nadania przez nas Twojego zamówienia do momentu jego doręczenie zależy od wybranej formy przesyłki.
Przy każdym produkcie znajdziesz deklarowany przez nas maksymalny czas nadania przez nas paczki. Jeśli zależy Ci na szybszym nadaniu - np. ma to być prezent lub pod wskazanym adresem przebywasz do określonej daty - skontaktuj się z nami - a postaramy się zrobić co w naszej mocy, aby paczuszka wyfrunęła z naszego gniazdka jak najszybciej.CZAS DOSTAWYRODZAJE  DOSTAWY
Dla naszych klientów oferujemy na terenie Polski trzy formy dostawy:
1. Paczkomat InPost - deklarowany czas dostawy przez przewoźnika wynosi 3-4 dni robocze od momentu nadania (czas ten może się wydłużyć w przypadku braku dostępności wybranego paczkomatu lub w okresach wzmożonego ruchu np. święta).Paczkomat2. Kurier InPost lub DPD lub Fedex - przesyłki do 31,5 kg, deklarowany czas dostawy przez przewoźnika to kolejny dzień roboczy po dniu nadania (w przypadku bardzo odległych miejscowości od magazynu dostawa może wynieść 2 dni robocze; w przypadku wzmożonego ruchu przesyłkowego np. święta dostawa może zająć więcej czasu). W przypadku chęci doręczenia paczki w weekend prosimy o kontakt z nami.dpd3. ORLEN paczka - maksymalna waga paczki to 20kg. Deklarowany czas dostawy przesyłek do punktów odbioru to 4-6 dni roboczych od dnia nadania. Podobnie jak w pozostałych formach dostawy, czas ten może ulec wydłużeniu ze względu na wzmożony ruch w niektórych okresach roku. Paczka czeka na odbiór w punkcie 4 dni.

FORMA_ZNAKU_POZYTYW.png

Dla klientów spoza Polski sposób wysyłki zależny jest od indywidualnych preferencji (czasu dostawy oraz kosztu). Dokładamy wszelkich starań, aby oferować zawsze najkorzystniejszą formę wysyłki. Oferujemy przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz różnych firm kurierskich.


FORMY PŁATNOŚCI
W ptaszkowym sklepie staramy się oferować szeroki wybór różnych form płatności, od szybkich płatności on-line, Blik, możliwość zakupu na raty do płatności kartą, PayPal czy GooglePay.

Wszystkie dostępne formy płatności prezentowane są poniżej:
647x162-bankpay.png