• Proszek do zmywarki, 30 zmywań

To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią nie tylko skuteczność działania środka do zmywarki. Dzięki specjalnie dobranym składników nasz Proszek do zmywarki BALJA jest również przyjazny środowisku.

26.90
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
23.5
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Dostępność Mała dostępność

Niezwykłość naszego środka do zmywarki to nie tylko jego ekologiczny skład, ale przede wszystkim skuteczność. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy składniki pochodzenia roślinnego i substancje mineralne. To między innymi wyciąg z korzenia cykorii, soda kalcynowana czy soda oczyszczona – odpowiednie dobranie proporcji i połączenie dobrze współpracujących ze sobą składników sprawia, że jest to produkt skuteczny, a jednocześnie bezpieczny dla człowieka i nieszkodzący środowisku.

Opakowanie proszku do zmywarki wystarcza na 30 cykli zmywarki. Dzięki zastosowaniu formuły proszku, a nie kapsułki, mamy pewność, że zostanie w całości wykorzystany w cyklu mycia i zadziała szybciej. Proszek, w przeciwieństwie do kapsułki czy tabletki, nie wymaga formowania i użycia wolno rozpuszczalnych w środowisku polimerów, które ostatecznie znajdą się w wodzie jako mikroplastik (to ta rozpuszczalna w wodzie folia).

Opakowanie proszku do zmywarki wykonano z kartonu, dzięki temu nadaje się do recyklingu. Z części opakowania zaplanowaliśmy składaną miarkę, która pomoże odmierzyć idealną ilość proszku na każde zmywanie. Po otwarciu opakowania można ją złożyć samodzielnie według prostej instrukcji.

Bardzo ważne jest odpowiednie przechowywanie kartonu z proszkiem – najlepiej z dala od źródeł ciepła i wilgoci oraz w miejscu zacienionym i w zamkniętym opakowaniu, tak aby jak najdłużej cieszyć się jego skutecznym działaniem. W przypadku problemów z wilgocią zalecamy przesypanie proszku do szczelnego opakowania/słoika przeznaczanego później tylko do tego celu.

Zadbaliśmy również o etyczną stronę produkcji naszego proszku – nie tylko nie jest testowany na zwierzętach, ale również nie zawiera składników odzwierzęcych.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.