• Czas i rodzaj dostawy

CZAS DOSTAWY
Nasze ptaszki dokładają wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało skompletowane i nadane najszybciej jak to możliwe, bo wiemy jak bardzo chcesz przymierzyć już nasze produkty na swojego małego człowieka. Maksymalny czas od otrzymania przez nas Twojego opłaconego zamówienia do jego nadania to 3 dni robocze dla większości produktów oferowanych w naszym sklepie. Przy niektórych produktach ten czas może być trochę dłuższy (maksymalnie 7 dni roboczych) i dotyczy to przede wszystkim produktów z działu Szyjemy z Ptaszkami. Czas dostawy od momentu nadania przez nas Twojego zamówienia do momentu jego doręczenie zależy od wybranej formy przesyłki.
Przy każdym produkcie znajdziesz deklarowany przez nas maksymalny czas nadania przez nas paczki. Jeśli zależy Ci na szybszym nadaniu - np. ma to być prezent lub pod wskazanym adresem przebywasz do określonej daty - skontaktuj się z nami - a postaramy się zrobić co w naszej mocy, aby paczuszka wyfrunęła z naszego gniazdka jak najszybciej.CZAS DOSTAWYRODZAJE  DOSTAWY
Dla naszych klientów oferujemy na terenie Polski dwie formy dostawy:
1. Paczkomat InPost - bez względu na gabaryt przesyłki kosztuje ona 12 PLN, deklarowany czas dostawy przez przewoźnika wynosi 3-4 dni robocze od momentu nadania (czas ten może się wydłużyć w przypadku braku dostępności wybranego paczkomatu lub w okresach wzmożonego ruchu np. święta).Paczkomat2. Kurier DPD - przesyłki do 31,5 kg oferowane są w cenie 16 PLN, deklarowany czas dostawy przez przewoźnika to kolejny dzień roboczy po dniu nadania (w przypadku bardzo odległych miejscowości od magazynu DPD dostawa może wynieść 2 dni robocze; w przypadku wzmożonego ruchu przesyłkowego np. święta dostawa może zająć więcej czasu). W przypadku chęci doręczenia paczki w weekend prosimy o kontakt z nami.dpdDla klientów spoza Polski sposób wysyłki zależny jest od indywidualnych preferencji (czasu dostawy oraz kosztu). Dokładamy wszelkich starań, aby oferować zawsze najkorzystniejszą formę wysyłki. Oferujemy przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz różnych firm kurierskich.